Brak komentarzy

Zabawki z Myszką Mickey

Ciężko znaleźć osobę, która nie znałaby postaci Disney. Myszka Mickey, Goofy czy Pluto to kultowe postacie, które mimo wielu lat nadal cieszą się niesłabnącą popularnością głównie wśród dzieci, które uwielbiają oglądać je na szklanym ekranie.

Wizerunek bajkowych bohaterów możemy spotkać na bardzo wielu przedmiotach codziennego użytku. Najbardziej zadowolone z takiego stanu rzeczy są oczywiście dzieci ale nie tylko. Dorośli czasami również wracają do dzieciństwa i sięgają po drobne gadżety z motywem bajkowych postaci. Dzisiaj jednak skupiamy się na zabawkach, które powinny znaleźć się w domu każdego miłośnika myszki Mickey.

Jakie zabawki z Myszką Mickey warto kupić dziecku?

Na samym początku warto wspomnieć o tym, że sprzedawcy często korzystają z niewiedzy klientów i oferują im marne repliki myszki Mickey. Jeśli nasze dziecko natomiast jest prawdziwym jej fanem z pewnością zorientuje się, kiedy w jego ręce trafi podróbka bajkowej myszki. Różnice widoczne w wyglądzie, które dla nas są niezauważalne nasz maluch być może wychwyci od razu.

Każde dziecko powinno mieć puzzle – jeśli uda nam się kupić te z bajkowym bohaterem, jeszcze lepiej. Taka forma rozrywki uczy dziecka koncentracji i logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię oraz ćwiczy precyzyjne ruchy. To połączenie przyjemnego z pożytecznym bo układając puzzle dziecko z pewnością będzie miało ogromną frajdę – szczególnie, jeśli po ich złożeniu zobaczy swoją ulubioną myszkę Mickey.

Najmłodszym brzdącom warto sprezentować maskotkę myszki Mickey. Dziecko będzie mogło zasypiać u jej boku, przytulać ją i czuć się w jej towarzystwie pewnie i bezpiecznie. Wszelkiego rodzaju pluszaki to także świetny element dekoracyjny pokoju dziecięcego – możemy wygospodarować osobną półkę i tam układać maskotki naszej pociechy.

Dobrym pomysłem na ciekawe zabawki dla dzieci są także klocki z motywem myszki Mickey. Najpopularniejsze są chyba zestawy Lego Duplo, które poleca się przede wszystkim najmłodszym szkrabom. Radości na pewno nie będzie końca.

Jeśli interesują Cię również porady dotyczące higieny i pielęgnacji skóry dziecka oraz artykuły o tematyce kosmetycznej zerknij na https://blog.esentire.pl/